Scroll

Tulip House Boutique HotelTulip House Boutique Hotel

Tulip House

Vítame Vás v Tulip House Boutique Hoteli

Tulip House Boutique Hotel, ktorý v septembri zmení meno na Hotel ROSET BOUTIQUE, je unikátny butikový hotel postavený v roku 1903 v štýle Art Nouveau, ktorý ponúka ubytovanie v luxusných, priestranných a nadštandardne vybavených apartmánoch a mezonetových penthousoch vhodných aj na dlhodobé pobyty. Príďte okúsiť jedinečnú atmosféru s nádychom histórie a nájdete u nás komfort, eleganciu a moderný štýl s historickými prvkami v luxusnom prostredí súčasnosti.

Unikátny boutique hotel v Bratislave

Tulip House Boutique Hotel***** je nádherný, luxusný hotel, postavený v roku 1903 v štýle Art Nouveau, ktorý ponúka ubytovanie v luxusných, priestranných a nadštandardne vybavených apartmánoch a mezonetových apartmánoch vhodných aj na dlhodobé pobyty. Príďte okúsiť jedinečnú atmosféru s nádychom histórie a nájdete u nás komfort, eleganciu a moderný štýl s historickými prvkami v luxusnom prostredí súčasnosti.
Tulip House Boutique Hotel***** má v Bratislave ideálnu polohu, či sa chystáte na prehliadku historického centra, poprechádzať k nábrežiu Dunaja alebo na nákupy či do divadla. Všade sa dostanete peši za pár minút. Hotel sa nachádza v blízkosti dvoch mestských centier, ktoré sú od seba vzdialené asi 5 minút chôdze – prvé je to historické s Hviezdoslavovým a Hlavným námestím, radnicou a Bratislavským hradom. Druhé je „nové mestské centrum" Eurovea na nábreží Dunaja s promenádou popri rieke, nákupným centrom a námestím, na ktorom sa pravidelne konajú koncerty, športové a kultúrne podujatia. Do Slovenského národného divadla je to tiež len pár krokov, takže už pár minút po skončení predstavenia môžete relaxovať vo svojom apartmáne alebo sa prechádzať pokojnými uličkami Starého mesta.

Štúrova 10, 811 02 +421 2 32 17 18 19
VeriSign Secured, McAfee Secure, W3C CSS compliant
GuestCentric - Hotel website & booking technology